Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hajdaszek: Tragiczny wypadek w województwie świętokrzyskim

Utworzony przez jano, 2 grudnia 2009 r. o 10:34
XXX napisał:
Przez takiego idiote zgineły dwie nie winne i mlode osoby kto temu pajacowi dal prawojazdy po co wyjezdza na droge nie znajac prZepisów.!!!!
Moze bys sie lekko przymknal i nie psial takich rzeczy na forum??!!! Swoje złosci moze wyładowywac gdzie indziej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ci policjanci są głupi! Przód jest zmiażdżony, więc nie można poznać marki autobusu? A co jest z tyłu? Wielki napis: KASSBOHRER SETRA, a po prawej stronie jest znaczek S215UL. Ale cepy, ja pitole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vbusiarz napisał:
Ale ci policjanci są głupi! Przód jest zmiażdżony, więc nie można poznać marki autobusu? A co jest z tyłu? Wielki napis: KASSBOHRER SETRA, a po prawej stronie jest znaczek S215UL. Ale cepy, ja pitole.
A pan Radosław powinien w PKS-ie jeździć, a nie u busiarstwa się zatrudniać. Przecież wiadomo, że Mat-Bus, Bus Mel-Man i DARIAN mają najgorsze trupy. Przy okazji do tych "mądrali", co mówią że tylko prowadzący BUSy zapier***ają 100 km/h. A TIR-y to co? Osobiście byłem świadkiem, jak TIR jechał na Sandomierskiej, po tych dziurach, co najmniej z 90. Prawda być może leży pośrodku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy gadacie ta ciężarówka nie maiła tachografu naczepa czy tam kabina nie miała przeglądu jak można wsiąść w takie auto i wyjechać na drogę a autobus nie mógł jechać szybko bo dopiero ujechał 100 m od przystanku i nie maił szans ucieczki jak może być wina autobusu jak on jechał swoim pasem ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miru napisał:
Ten kierowca Tira tak jak wszyscy z Tirów to zabójca powinien sam popełnić samobójstwo zabił ludzi. Sam jestem świadkiem bo jeżdzę tedy jak tiry jeżdżą szybko i niebezpiecznie. Kondolencje dla zmarłych. Straszna tragedia
Brak mi słów. Zmieniajmy świat, na lepsze. Zacznijmy od siebie. Prawda tragedia. Szukać winnych?? co to da. Zginęli ludzie. Cierpią wszyscy, poszkodowani, ich bliscy, tak jak i kierowca tego tira. czy to była jego wina?? wyjście samobójstwo??? to straszne. Zdarzył się wypadek, a wy już kamienujecie ofiary, hieny cmentarne chodzą żywiąc sie nieszczęściem innych. Wstydu brak, oferują pomoc, po to żeby się wzbogacić, na ludzkiej tragedii. Świat staje na głowie, odszkodowania, zadośćuczynienia najlepiej w formie pieniężnej. Straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore dwadzieścia kilka lat i on ma doświadczenie by być odpowiedzialnym kierowcą TIRa,jemu tak się tylko wydawało,ale niestety ,oby rozważniej zatrudniano kierowców na tak odpowiedzialny sprzęt,to są tony do ogarnięcia,brak wyobraźni ,cwaniactwo ,a do tego pośpiech i jemu się udaje ,a przeciwnik w większości sytuacjach nie ma szans. jeżdżę dużo po kraju i zagranicy osobowym autem i sytuacji miałam ogrom ,dzięki Bogu dużo jest rozważnych kierowców "kolosów",ale jeszcze wielu wręcz psychopatów którzy złamią nieodwracalnie ludzkie życie ,a tym staram się umykać z drogi,raz najechał taki "psychopata' na 'moje auto gdy stałam na czerwonym świetle nie pomyślał że ograniczenie 50 dotyczy również jego ,nasza czteroosobowa rodzina wyszła z tego dzięki Bogu cało,ale wielu się nie udało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2FD7FC napisał:
Dopóki Inspekcja Transportu Drogowego,Policja,Państwowa Inspekcja Pracy nie będą robili tego co do nich należy czyli egzekwować wszelkie przepisy dotyczące ruchu drogowego dopóty kierowcy będą wykorzystywani i będą zmuszani przez szefów do jazdy ponad normy czasowe samochodami w większości niesprawnymi technicznie w myśl filozofii:jak ci coś nie pasuje to się zwolnij.Dlaczego urzędy zatwierdzają takie rozkłady jazdy że bus musi jechać 80-90 a nawet 100km/h by ,,wyrobić" się w rozkładzie?Gdzie Inspekcja Pracy gdy kierowcy jeżdżą po 12-13-15 godz dziennie?Co z tego że jest tachograf jeśli nikt go nie skontroluje?Mój komentarz dotyczy wszystkich kierowców,ciężarówek i busów.Jedyną ochroną pasażerów i kierowców są sprawnie działające służby......
Co Ty za głupoty piszesz że nikt nie kontroluje TACHOGRAFÓW? Wiesz jakie są wysokie kary za przekroczenie czasu racy? Każdy zatrzymany Tir ma sprawdzane przez policję czas pracy nawet 2-tygodniowy czas pracy! I słono płaci jak ma jakieś niezgodności. Zastanów się co Ty piszesz za pierdoły że nikt nie sprawdza i nikt nie przestrzega bo to kłastwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota napisał:
to jest chore dwadzieścia kilka lat i on ma doświadczenie by być odpowiedzialnym kierowcą TIRa,jemu tak się tylko wydawało,ale niestety ,oby rozważniej zatrudniano kierowców na tak odpowiedzialny sprzęt,to są tony do ogarnięcia,brak wyobraźni ,cwaniactwo ,a do tego pośpiech i jemu się udaje ,a przeciwnik w większości sytuacjach nie ma szans. jeżdżę dużo po kraju i zagranicy osobowym autem i sytuacji miałam ogrom ,dzięki Bogu dużo jest rozważnych kierowców "kolosów",ale jeszcze wielu wręcz psychopatów którzy złamią nieodwracalnie ludzkie życie ,a tym staram się umykać z drogi,raz najechał taki "psychopata' na 'moje auto gdy stałam na czerwonym świetle nie pomyślał że ograniczenie 50 dotyczy również jego ,nasza czteroosobowa rodzina wyszła z tego dzięki Bogu cało,ale wielu się nie udało...
Kierowców na ciężarowe samochody zatrudnia się takich przeważnie którzy jeżdzą za małe pieniądze i nie zwracaja uwagi na czas pracy to samo w autobusach prywatnych, więc winni są właściciele firm że ludzie pracuja jak to widać na drodze, czyli z małym doświadczeniem, zmęczeni i jak woły gonieni do pracy bo inaczej kop w d***......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha i co wina kierowcy ciężarówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin jest możliwość dochodzenia finansowego zadośćuczynienia i odszkodowania. Jeśli wypadek nie przedawnił się tj nie minęło 10 lat od powstania szkody. Klient nie musi opłacać kosztów sprawy przy zawieraniu umowy (co jest często powodem jej niezakładania), a dopiero % po uzyskaniu odszkodowania. Mogę udzielić konkretnych informacji. mjuly@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ha i co wina kierowcy ciężarówki
Jak masz gowno do powiedzenia to sie lepiej nie odzywaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barte10k napisał:
Co wy gadacie ta ciężarówka nie maiła tachografu naczepa czy tam kabina nie miała przeglądu jak można wsiąść w takie auto i wyjechać na drogę a autobus nie mógł jechać szybko bo dopiero ujechał 100 m od przystanku i nie maił szans ucieczki jak może być wina autobusu jak on jechał swoim pasem ludzie
Hahahahaha,wiesz co zal mi Cie,ku*** skad masz takie informacje,co?,a kierowca autobusu jakby uciekal to by nie doszlo do tego wypadku i to jest moje zdanie. Dziekuje. Nie wiem po co na tym forum sie wypowiadaja osoby,ktore sie nie znaja a ni nic nie wiedza o tym wypadku to jest polska mentalnosc ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...